Infolinia +48 604 775 315 Infolinia czynna w dni robocze od 8.30 – 16.30
Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Ilość: 0 szt. Kwota: 0 zł
Zwroty i reklamacje
Reklamacje:

W celu złożenia reklamacji na towar zamówiony w naszym sklepie internetowym należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres sklep@jhm.pl. W treści wiadomości należy:

- opisać powód reklamacji,
- podać numer zamówienia lub numer dokumentu stanowiącego dowód zakupu,
- podać proponowany przez Państwa czas i miejsce odbioru towaru zgłaszanego do reklamacji.

Reklamowany towar zostanie od Państwa odebrany z pomocą współpracującej z naszym sklepem firmy kurierskiej i przekazany do zbadanie przez rzeczoznawcę. Po rozpatrzeniu reklamacji zostaną Państwo poinformowani o jej wyniku i dalszych krokach procedury drogą mailową. W przypadku nieuznania reklamacji koszt odesłania towaru ponosi zgłaszający.

W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

Zwrot:

Mają Państwo możliwość skorzystania z prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie nieprzekraczającym 14 dni kalendarzowych od dnia dostawy towaru. Warunkiem jest, aby towar pozostał nieużywany, a Państwo zobowiązani są do przesłania do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy, które można pobrać klikając TUTAJ. Oświadczenie należy przesłać na adres sklep@jhm.pl. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient. Towar należy wysłać na adres naszego magazynu wysyłkowego, który otrzymają Państwo po przesłaniu do naszego Biura Obsługi Klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Po otrzymaniu od Państwa podpisanej kopii faktury korygującej dokonamy zwrotu pieniędzy na podany numer rachunku bankowego.